Overslaan en naar de inhoud gaan
cultuurcentrum
CasinoKoksijde
Menu
Menu
Home
Programma
Tickets en abonnementen
Zalen huren
Scholen
Vorming
Contact
Facebook
Instragram
YouTube
Search
Wat zoek je?
Zoeken
Programma
Categorie
Circus
4
Concert
23
Dans
6
Dansnamiddag
0
Familie
8
Film
0
Humor
9
Installatie / hoorspel
2
Lezing
0
Muziektheater
5
Performance
0
Poëzie
1
Schipgatsessies
4
Scholen
29
Theater
14
Vorming
0
Zomers klassiek
2
Scholen
1ste en 2de kleuter
0
1e kleuter
0
1ste tem 3de kleuter
5
2de en 3de kleuter
2
1e en 2de lager
5
3de en 4de lager
4
5de en 6de lager
6
1e en 2de secundair
2
3de en 4de secundair
2
5de en 6de secundair
3
Te gast
Te gast
0
za 21.09.2024 - 07:30
zo 22.09.2024 - 07:30
Tom Ternest & Silke Thorrez Dauw
5E + 6E LAGER
di 24.09.2024 - 09:30
Donne-moi des ailes
1E + 2E SECUNDAIR
di 24.09.2024 - 13:30
Donne-moi des ailes
3E + 4E LAGER
di 01.10.2024 - 10:00
di 01.10.2024 - 14:00
Laika Heroes [VOLZET]
1E TEM 3E KLEUTER
di 08.10.2024 - 10:30
di 08.10.2024 - 14:00
Sprookjes enzo pICcOLo [VOLZET]
za 12.10.2024 - 20:00
Zoë Demoustier / Ultima Vez What Remains
3E + 4E SECUNDAIR
di 22.10.2024 - 14:00
Nic Balthazar For Rosa
5E + 6E SECUNDAIR
di 05.11.2024 - 13:30
Wil
zo 17.11.2024 - 15:00
Theater FroeFroe / Eva Binon, Lieselotte de Keyzer & Tina Heylen …
5E + 6E LAGER
di 19.11.2024 - 10:00
di 19.11.2024 - 14:00
Kopergietery & KGbe De Bleke Baron
1E TEM 3E KLEUTER
do 21.11.2024 - 10:30
do 21.11.2024 - 14:00
Het Wolk Maan [VOLZET]
1E + 2E LAGER
di 03.12.2024 - 10:00
di 03.12.2024 - 14:00
De Maan De vrouw die zich verslikte in haar ondergoed (en andere…
DECEMBER DANCE
wo 04.12.2024 - 18:15
Emanuel Gat Dance Freedom Sonata
5E + 6E LAGER
di 17.12.2024 - 10:00
di 17.12.2024 - 14:00
FroeFroe Lampje
1E + 2E SECUNDAIR
di 14.01.2025 - 14:00
Collectief Verlof Alias
5E + 6E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
3E + 4E SECUNDAIR
di 21.01.2025 - 14:00
The mind game
za 01.02.2025 - 20:00
Oerhert
5E + 6E SECUNDAIR
do 06.02.2025 - 14:00
Bronks The Happy Few
zo 09.02.2025 - 15:00
Circumstances EXIT
do 13.02.2025 - 20:00
ECCE / Claire Croizé & Aisha Orazbayeva Our Solo
3E + 4E LAGER
di 18.02.2025 - 13:30
Robot dreams
2E + 3E KLEUTER
do 20.02.2025 - 10:30
do 20.02.0025 - 14:00
Thomas van Caeneghem & Lander Severins Botskop
1E + 2E LAGER
di 25.02.2025 - 14:00
Sirocco en het koninkrijk van de Wind
vr 07.03.2025 - 19:00
Kaplan ǀ Compagnie Amala Dianor DUB
za 08.03.2025 - 20:00
Be Flat Double You
5E + 6E LAGER
di 11.03.2025 - 13:30
Dancing Queen
zo 23.03.2025 - 15:00
compagnie barbarie / BRONKS Grote Mensen
2E + 3E KLEUTER
di 22.04.2025 - 14:00
Rosa, de kleine bloemenfee
zo 27.04.2025 - 15:00
tout petit, MoMeNT & CCHA Zullen we samen…
3E + 4E LAGER
di 29.04.2025 - 14:00
Bl!ndman Steamboat Bill JR.
vr 09.05.2025 - 20:00
Arco Renz & Danielle Allouma featuring Nir Jacob Younessi, Ryoya…
ma 12.05.2025 - 14:00
Klein Drama Morgen is één keer slapen
1E + 2E LAGER
di 13.05.2025 - 10:30
di 13.05.2025 - 14:00
Theater Tieret Oma vergeet-mij-niet
Zaalverhuur
Op zoek naar een geschikte locatie voor je evenement, receptie, trouwfeest, voorstelling,…?
Ontdek de opties
The subscription service is currently unavailable. Please check again later.